Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Шахраї в Черкасах.

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

Шахраї в Черкасах.

Зараз ці "псевдоагенства" по нерухомості заполонили все...майже нереально знайти квартиру без посередників. Агенства грають на тому, що беруть менше коштів (300-400грн), ніж ріелтор (50% від оренди одноразово) і заманюють в пастку. Це мені урок буде.
    Последний раз редактировалось ВікторіяС; 12.03.2016, 11:18.

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

Риелторы тоже такие риелторы. Проще, быстрее и дешевле самому найти.

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

Риелторы тоже такие риелторы. Проще, быстрее и дешевле самому найти.
        Згодна, вони можуть нічого не робити і отримати чималеньку суму..

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

не завжди, я обома руками за те щоб шукати самому і нікому не переплачувати, але правда така: знайома рієлтор знаходила мені квартири по 900 гривень, коли на ринку нерухомості самостійно квартиру, ціна якої менше 1500 гривень, я знайти не міг, Хоча був один колись варіант, який вдалось знайти самостійно, але квартира була в продажі і я там прожив рік, поки квартиру таки не продали.

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

не завжди, я обома руками за те щоб шукати самому і нікому не переплачувати, але правда така: знайома рієлтор знаходила мені квартири по 900 гривень, коли на ринку нерухомості самостійно квартиру, ціна якої менше 1500 гривень, я знайти не міг, Хоча був один колись варіант, який вдалось знайти самостійно, але квартира була в продажі і я там прожив рік, поки квартиру таки не продали.
            так, знайомі це дуже добре...коли я зніміла перший раз квартиру, мій ріелтор отримав 1000грн за те, що просто привів мене в квартиру (і словом не обмовився) а всі справи я вирішувала тоді з хазяйкою...

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

бува і таке

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

за живе зачепило, але найгірше, що нічого не можна з цим вдіяти....

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

ВікторіяС, звертайтеся в поліцію, або йдіть прямо до УБЕПУ, там вже є подібні заяви на таких же злодіїв, які називають себе ріелторами. Приєднуйтесь до них і разом ви зможете наказати тих злодіїв! Чим більше вас буде, тим більше шансів повернути кошти й наказати. Таким як вони не місце в ріелторському бізнесі!
                  Р.С. Моя знайома ще кілька років тому назад теж стала жертвою таких шахраїв, але то тоді був лише початок...
                  Ріелторська діяльність: купівля/продажі житлової нерухомості в м.Черкаси та в Черкаському районі! Підготовка документів та юридичний супровід, оформлення та переоформлення прав власності на нерухоме майно. Повний сервіс!
                  Мої об"єкти нерухомості на продажі: http://kubarsky.pp.ua/ru/home-ru
                  http://dom.ria.com/ru/agency-17818.html

Сепаратистів не обслуговуємо.
                  СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

ВікторіяС, звертайтеся в поліцію, або йдіть прямо до УБЕПУ, там вже є подібні заяви на таких же злодіїв, які називають себе ріелторами. Приєднуйтесь до них і разом ви зможете наказати тих злодіїв! Чим більше вас буде, тим більше шансів повернути кошти й наказати. Таким як вони не місце в ріелторському бізнесі!
                    Р.С. Моя знайома ще кілька років тому назад теж стала жертвою таких шахраїв, але то тоді був лише початок...
                    Почитала, я про них ще в кількох джерелах, таки я не одна така...але, якщо вони вже кілька років займаються шахрайством, то чому їх "лавочку" ще й досі не прикрили...дуже цікаво ще той факт, що офіс їх знаходиться на території буд.майданчика, в непомітній на перший погляд будівлі..Так, зараз це все обдумуєш і не розумієш як можна було повестисяч на таку аферу. А в поліцію дуже хочу заявити, а чоловік каже, що це марна трата часу і нервів....

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

офіс їх знаходиться на території буд.майданчика
                      автор ВікторіяС Посмотреть сообщение
                      вул. Смілянська 2?
                      А в поліцію дуже хочу заявити, а чоловік каже, що це марна трата часу і нервів....
                      автор ВікторіяС Посмотреть сообщение
                      Не марна.
                      Ріелторська діяльність: купівля/продажі житлової нерухомості в м.Черкаси та в Черкаському районі! Підготовка документів та юридичний супровід, оформлення та переоформлення прав власності на нерухоме майно. Повний сервіс!
                      Мої об"єкти нерухомості на продажі: http://kubarsky.pp.ua/ru/home-ru
                      http://dom.ria.com/ru/agency-17818.html

Сепаратистів не обслуговуємо.
                      СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                      X