Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Шахраї в Черкасах.

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

Шахраї в Черкасах.

И не бояться люди в маленьком городе делать такие вещи!! Все как соберутся вместе, как найдут их не весело им будет)

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

Випадок, про який http://vycherpno.ck.ua/u-cherkasah-m...itej-prikrasi/ розповіла мама ошуканої дівчинки, стався у Південно-західному районі, у дворі будинків 15 та 17 по вул. 30 років Перемоги.

У цю п’ятницю моя дочка і племінниця вийшли погуляти у двір близько 16.00. Приблизно в 17.00 ми їх забрали і пішли гуляти в парк. А уже десь о 19.00 я виявила, що у моєї доньки зникли золоті сережки.
      Спочатку я вирішила, що вона просто їх загубила, але потім побачила, що і у племінниці немає сережок.
      Ми почали розпитувати дітей, де вони поділи сережки. Зрештою, вони розповіли, що, коли вони гуляли, на майданчик прийшла молода чорнява жінка з п’ятирічною дочкою Машею. Вони почали з цією дівчинкою гуляти.
      А потім жінка запропонувала заплести нашим дівчатам кіски, на що ті відповіли згодою. Таким чином вона зняли з них сережки, що вони й не помітили, — розповідає мама однієї з дівчаток Катерина.
      Любые мысли теряют ценность, если не переходят в действия

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

Хочу попередити на рахунок працевлаштування в Ізраілі.
        Дуже часто Ви зустрічаєте оголошення про працевлаштування, будьте обережні!
        Є така собі "помічниця" по працевлаштуванню в Ізраілі СІДЛЕЦЬКА МАРИНА ВІТАЛІЇВНА номер телефону 0936177425, яка обіцяє пройти з Вами весь шлях від А до Я, велику зарплатню та хороші умови. Жінка бере за свої послуги не малі гроші, доставляє Вас в Ізраіль (за Ваші ж кошти), а потім залишає на призволяще долі, оскільки домовленостей ніяких у неї немає і обіцяного біженства з відповідними допомогами ніхто не надає.
        Будьте обережні і якщо все-таки вирішите співпрацювати з даною особою, моя Вам порада - беріть розписки або будь-які інші докази того, що оплачєте такого роду послуги.

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

Хочу попередити на рахунок працевлаштування в Ізраілі.
          Дуже часто Ви зустрічаєте оголошення про працевлаштування, будьте обережні!
          Є така собі "помічниця" по працевлаштуванню в Ізраілі СІДЛЕЦЬКА МАРИНА ВІТАЛІЇВНА номер телефону 0936177425, яка обіцяє пройти з Вами весь шлях від А до Я, велику зарплатню та хороші умови. Жінка бере за свої послуги не малі гроші, доставляє Вас в Ізраіль (за Ваші ж кошти), а потім залишає на призволяще долі, оскільки домовленостей ніяких у неї немає і обіцяного біженства з відповідними допомогами ніхто не надає.
          Будьте обережні і якщо все-таки вирішите співпрацювати з даною особою, моя Вам порада - беріть розписки або будь-які інші докази того, що оплачєте такого роду послуги.
          сюда разместите

http://forumua.org/forum/тематически...-услуги

Последний раз редактировалось magna; 02.03.2017, 00:12.
          изготовление металлоконструкций.
          продам турники, брусья, комплексы forumdisplay.php?f=89
          showthread.php?f=39&t=16821

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

Вот это даа. бывает и такое.

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

У меня поджругу на днях пытались также розвести... Хорошо муж вовремя приехал.
              Последний раз редактировалось kolyhailo; 19.02.2018, 23:54.

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

Внимание! Квартирная разводила по имени Яна! Берет деньги за несуществующие квартиры и отключает телефон. Меня кинула на 850 грвен. Работает с подельницей Светланой, которая представляется хозяйкой квартиры. В договоре фигурирует ФОП Козориз Маргарита Эдуардовна. (хз, кто это, может настоящее имя Яны). Ее объявление увидела в олх. Кстати,я не единственная жертва, в интернете нашла другие отзывы обманутых клиентов. Вот ее телефон - квартирная мошенница Яна 097 47 94 017, подельница Светлана 096 578 19 22 Будьте бдительны, если риелтор с вас требует деньги в обмен за телефон хозяев и до показа квартиры - это АФЕРА!

Комментарий

Шахраї в Черкасах.

А какие могут быть деньги наперед если вы ничего не видели? А если вам не понравится подьезд, парковка возле дома, если в соседней квартире наркетский притон? За что вы платите вообще не видя квартиры?

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                  X