Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Кидалово Чехія

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Кидалово Чехія

Добрий день, хочу вам розповісти про одну гавно фірму, яка займається працевлаштуванням в Чехію.
    фірма знаходиться на вулиці

Б.Вишневецкого 37 оф.408 Олександр

Прийшли ми с дружиною на цю фірму, хлопець нам пообіцяв роботу на 115 крон на годину, кімната на двох безкоштовна, робота заключалась, як я зрозумів, в комплектуванні запчастин до автомобіля
    Приїхали ми в Чехію в Празі нас зустрів хлопець (менеджер) сказав купити квитки на Остраву і їхати туди бо там буде робота, але Олександр нам казав , щобумо працювати в Тахові. Поїхали ми в Остраву, поселили на кухні на матраси, ні за яку отдельну кімнату ніхто і не казав. Ми думали що хоча б робота буде нормальною, попитали у сусідів, сказали що будете працювати зварювальниками, я і моя дружина 6 днів на тиждень по 12 годин, але домовлялись за 5 днівку і по 10-12 годин, сказали, якщо менше 5 днів будете працювати то житло буде платне. Я аозвонив Олександру і сказав що ми так не домовлялись, на що він відповів що другої роботи не має.
    В результаті обіцяв нормальне окреме житло, а спали на надувних матрацах на кухні, зарплату 115 крон а на місці сказали 100, графік роботи обіцяв 5 днів на тиждень по8 -10 годин, а на місці сказали 6 днів по 12 годин

НІКОЛИ НЕ ІДІТЬ В ЦЮ КОНТОРУ, ОЛЕКСАНДР ОБМАНЮЄ ЛЮДЕЙ, ОБІЦЯЄ ОДНЕ, А НАСПРАВДІ ОТРИМУЄШ ЗОВСІМ ІНШЕ

Номер Олександра 067 308 00 10 093 093 05 05
    вул Б. Вишнивецького 37 оф 408

Ми знайшли другу роботу і влаштувались на нормальну роботу.
  • Вам може бути цікаво:

Кидалово Чехія

Вот видишь, как тебе люстра икнулась...
    изготовление металлоконструкций.
    продам турники, брусья, комплексы forumdisplay.php?f=89
    showthread.php?f=39&t=16821

Комментарий

Кидалово Чехія

Везде где есть посредники украинцы ожидайте того что вас кинут. А то и вообще бабкит получат и потеряются. Ни полякам ни чехам кидать работяг не выгодно. Пока не было украинских посредников в плане трудоустройства за границей случаи кидков были единичные. А сейчас я уже о 4-х за месяц знаю где участвуют украинские посредники.

Комментарий

Кидалово Чехія

ебе люстра икнула...
        пападробней.
        будете працювати зварювальниками, я і моя дружина 6 днів на тиждень по 12 годин
        Скажи спасибо, могли ведь и в бордель оформить.
        FinderS, свои фантазии и домыслы за действительность выдавать не нужно, всему есть предел. Сообщения с твоим враньем/фантазиями удалил. Последнее предупреждение.
        автор Mr.Smith;n7889159

Комментарий

Кидалово Чехія

За люстру вибачаюсь

Комментарий

Кидалово Чехія

люстру вибачаюсь
            Деньги верни. Выбачается.
            FinderS, свои фантазии и домыслы за действительность выдавать не нужно, всему есть предел. Сообщения с твоим враньем/фантазиями удалил. Последнее предупреждение.
            автор Mr.Smith;n7889159

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
            X