Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

13-річна дівчинка з Тального бореться зі смертельною хворобою

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

Потрібну сумму зібрали!

Комментарий

ДРУЗІ! ЗНОВУ НАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА! КАТЯ ПОТРЕБУЄ ОПЕРАЦІЇ ПО ЗАМІНІ КРИШТАЛИКА ОКА!

ПИШЕ МАМА КАТІ:

"Катюша пройшла повне офтальмологічне обстеження, новини для нас невтішні, бо потрібна термінова заміна хрусталика лівого ока. Із-за того, що це око практично ,,погасло,, в правого падає зір... То ж зволікати не можна, бо час грає проти Каті... Може зовсім ліве око перестати ,,працювати,, Оперувати Катрусю буде к.м.н. Мішанін Андрій Борисович, вартість заміни хрусталика 40 тисяч гривень... І тут знову повний відчай, бо не знаю, де вже брати ті кошти, а така сума для мене просто захмарна, і зібрати їі потрібно до 30 червня ..."

0973376592 - номер телефону

5168 7422 2105 5365 - ПриватБанк - Сушинська Людмила Василівна

5168 7427 1544 4331 - ПриватБанк (RUB) - Сушинська Людмила Василівна

Комментарий

ПИШЕ МАМА КАТІ:

"...Зараз у Каті велика проблема з зором, ліве око може згаснути назавжди... Прошу... допоможіть зібрати кошти на заміну хрусталика, бо я сама не в змозі зібрати таку суму, для мене це захмарна цифра... Після довгих місяців лікування онкології мій гаманець просто пустий... Хоча я, звичайно, працюю, але щоб зібрати такі кошти мені потрібний, певно рік, а в нас часу нема... нажаль...

Відчитуюсь за зібрані кошти:

Потрібно 40 тисяч

зібрано - 6.400

залишилось - 33.600"

Комментарий

Шістнадцятирічна Катя Сушинська майже три роки боролася з раком. Здолавши страшну хворобу, дівчина почала втрачати зір.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила черкаська журналістка Вікторія Хамаза.

Дівчинка терміново потребує заміни хрусталика лівого ока. Через те, що ліве майже не бачить, навантаження на праве око стало подвійним і зір почав гаснути і там.

"Катю готові прооперувати в Інституті зору у столиці. Та ціна питання – 40 тисяч гривень. Для мами-одиначки, яка майже три роки самотужки рятувала дитину від раку – це непідйомно", - написала Вікторія.

Реквізити для допомоги:

5168 7422 2105 5365 - ПриватБанк - Сушинська Людмила Василівна.

5168 7427 1544 4331 - ПриватБанк (RUB) - Сушинська Людмила Василівна.

https://zmi.ck.ua/sotsium/potrbna-do...-6OgUO14ISEXo4

Комментарий

Дякуємо! Збір закрито!

Комментарий

ПИШЕ МАМА КАТІ:

"Всім привіт... В кінці наступної неділі в Каті повне нейрохірургічне обстеження - ми їх проводимо регулярно через кожних шість місяців - лікар дуже відповідально слідкує за хребтом, який був пошкоджений метастазами... Кожних півроку зрівнює обстеження, щоб точно визначити чи йде його деформація і коли потрібно буде оперативне втручання... На всі нейрохірургічні обстеження - це МРТ трьох ділянок хребта, дослідження чутливості нижніх кінцівок - потрібно 12 тисяч гривень, у нас є лише три... Знову прошу у вас про допомогу... Будь-ласка, допоможіть зібрати ще дев'ять тисяч..."

РЕКВІЗИТИ:

Комментарий

ПИШЕ МАМА КАТІ:

"Доброго дня всім... Друзі, не пройшли ми сьогодні обстеження... Не зібрали потрібних коштів, не вистачило ще 6.800 грн... Страшно, що все впирається в гроші... Де їх брати я просто вже не знаю... МРТ нам перенесли на суботу, а дослідження кінцівок і прийом у лікаря - на понеділок.

Соромно просити... Дуже соромно... Але в мене іншого виходу немає... Допоможіть, будь-ласка!"

Ще потрібно 6800 грн.

+380973376592 - номер телефону

Комментарий

а мне вот не понятна та ситуация...незнакомые люди собирают деньги на обследование. а больница или врач не может сделать какую-то скидку...ну вот если нет денег. но лечиться =то все равно надо...а тут мрт 6800

может вам к бондаренко обратиться он писал на фб. что все эти мрт будут бесплатно
                  We tend to buy stuff we don't need - with money we don't have - to impress people we don't like!!

Комментарий

Плюс постоянно собирать . Тоже странно. Да был страшный диагноз. Слава Богу вытянули. Так уже и зрение полечили.Здоровью нужна постоянная поддержка. Но это уже другая тема. всю жизнь собирать?
                    Последний раз редактировалось Юдифь; 24.09.2021, 12:11.

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                    X